Support and Care – Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek i Opiekunów osób starszych na teren Niemiec.

Nasze doświadczenie przekłada się na legalność zatrudnienia, płynność finansową i dopasowaną do Ciebie ofertę wyjazdu.

Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi, przedstawiamy faktyczny stan zdrowia Seniora.

Pracując z nami otrzymujesz na każdym etapie pełną pomoc specjalistów, którzy Tworzą naszą firmę. Jesteśmy dla Ciebie wsparciem co przekłada się na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfort współpracy z nami.

Cyklicznie przeprowadzamy Badania Satysfakcji naszych
Opiekunek/Opiekunów dzięki czemu osoby z nami współpracujące
mają realny wpływ na kształtowanie ofert pracy – liczymy się
z Twoim zdaniem.

Opiekunowie/Opiekunki o Nas

Nigdy nie zawiodłam się na Opiekunka w Niemczech. Pani Kasia zawsze dobierała oferty pod moje oczekiwania i jest sympatyczną oraz wiarygodną osobą. Poza tym mogłam też liczyć na koordynatorkę panią Sylwię, która reagowała błyskawicznie i była bardzo pomocna. Zarówno Pani Kasia jak i Sylwia w trakcie trwania projektu interesowały się mną. Miałam też szczęście do rodzin. Okazywały mi dużo pozytywnego wsparcia. Z niektórymi zostaliśmy przyjaciółmi np. z rodziną profesora z Hamburga mam do dziś kontakt i jak jest tylko okazja to ich odwiedzam. Jestem zadowolona ze współpracy z Opiekuna w Niemczech bo wszystko jest uczciwie załatwiane.

Barbara Cz.

Bardzo długo szukałam odpowiedniej, rzetelnej i uczciwej firmy, z którą mogłabym nawiązać współpracę. Znalazłam, to Opiekunka w Niemczech. Wyjeżdżałam na kontrakty z innymi firmami; na samo wspomnienie tych perypetii aż się wzdrygam. Umowy były niejasne a stan, który niby miałam zastać na miejscu znacznie odbiegał od przedstawionej oferty. Nikt nie interesował się moim losem, samopoczuciem czy sytuacją, jaką zastałam po dojechaniu do domu podopiecznego. Przykre. W Opiekunka w Niemczech zostałam bardzo mile zaskoczona; już w drodze do podopiecznego odebrałam miły telefon z firmy czy jadę i czy wszystko dobrze. Po dotarciu na miejsce mój los w dalszym ciągu nie był firmie obojętny. Bardzo dobry i sprawny kontakt z koordynatorem wyjazdu jak i firmą. Dostałam numery telefonów, pod które mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy gdyby wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Czytaj więcej

Umowa jest jasna, przejrzysta bez kruczków czy niedomówień. Ubezpieczenie zdrowotne, dostałam kartę europejskiego ubezpieczenia zdrowotnego i wreszcie realne kwoty odprowadzane na składki rentowo-emerytalne do ZUS. Firma wysyła potwierdzenie wpłat drogą pocztową; informacje te trafiają do mojego domu. Wynagrodzenie wpływa zawsze terminowo na konto, nigdy nie było opóźnienia czy zwłoki. Atrakcyjne stawki, bonusy i premie np. świąteczna, zwrot kosztów podróży. Oferta przedstawiona przez firmę w 1005 zgadza się ze stanem jaki zastaję na miejscu. Jadąc wiem czego mam się spodziewać. Oferty dobierane są indywidualnie do potrzeb i preferencji, w moim przypadku jest to dostęp do Internetu. Firma zawsze dba, aby do którego jadę spełniał także i moje oczekiwania. Oferty są sprawdzone, dopasowywane do predyspozycji osoby wyjeżdzającej. Pracownicy biura są przemili, przyjaźni, pomocni, wysłuchują, doradzą, pomogą w rozwiązaniu każdego, nawet błahego problemu. Szybki i rzetelny przepływ informacji. Pracując 3 tyg na kontrakcie, który miał trwać 2 miesiące sama zadecydowałam o tym ile chcę pracować, po tym jak mój podopieczny Pan H.K. trafił do szpitala. Rodzina zdecydowała, że ze szpitala trafi do Domu Opieki. Firma nie zostawiła mnie sobie samej, byłam w stałym kontakcie telefonicznym. Szybko zorganizowano mi przejście do innej rodziny. Mało tego dni, które przesiedziałam nie pracując miałam płatne.

Szczerze i z czystym sumieniem polecam współpracę z Opiekuna w Niemczech.
Ze swojej strony bardzo dziękuję za miłą, udaną i owocną współpracę, która mam nadzieję będzie trwała jeszcze długo, nie zamienię tej firmy na żadną inną.

Szczególnie dziękuję Pani Marcie M. jest Pani aniołem w tej firmie, wiem ponieważ przekonałam się wielokrotnie, że dzwoniąc do pani nawet z błahym problemem nie zostanę z nim sama. Zawsze znajdzie Pani rozwiązanie moich rozterek.

Cieszę się, że odnalazłam moim zdaniem najlepszą firmę, nareszcie czuję się bezpieczna i chroniona w pracy.

Anna D.

We współpracy z Opiekunka w Niemczech bardzo doceniam zaangażowanie i szczerość Pani Sylwii i Kasi. Jak jestem tam to czuję, że mam pełne wsparcie; wiem, że jeśli byłby jakieś problemy ze strony rodziny (na szczęście nie miałam takich) to zaraz będzie echo, pytania co się dzieje i natychmiastowa pomoc. To jest dla mnie bardzo ważne. Poza tym jadąc na stele wiem co zastanę, bo dostaję rzetelne informacje. Zawsze po przyjeździe otrzymuję też telefon z zapytaniem czy wszystko w porządku. Są to konkretne, miłe i pomocne rozmowy. Chętnie polecam Opiekunkę w Niemczech za wiarygodność, wynagrodzenia na czas oraz odprowadzane składki od średniej krajowej.

Barbara G.

Współpraca z firmą przebiega bez zarzutów. Panie Koordynatorki zawsze pomocne. Jak potrzebowałam pomocy w niedzielę o 20 nie zostałam sama. Pani Sylwia odebrała telefon i pomogła mi w rozwiązaniu problemu.

Pani Krystyna U.

Z firmą współpracuję już od 8 lat. Oferta zgadza się z tym co zastaje się na miejscu. Firma zwraca koszty podróży i pomaga w organizacji wyjazdu. Polecam kontakt z Panią Izą. Bardzo konkretna babka.

Pani Bogusława S.

Wróciłam do Państwa firmy po 2 latach, bo doczekałam się zmian wynagrodzenia i stałej stawki miesięcznej - w końcu!

Pani Stanisława M.

Koordynatorka P. Ania jest pomocna w rozwiązywaniu problemów. Wysłucha człowieka i doradzi jak trzeba.

Pani Wanda K.

Wyjeżdżałam już z wieloma agencjami, ale dopiero tutaj spotkałam profesjonalne podejście do mnie. Pani Asia jest spokojna i opanowana nawet wtedy, gdy ja już miałam kryzys.

Pani Jagoda U.

Polecam firmę i ludzi, którzy w niej pracują. Wiem, że mają sporo pracy, bo czasem ciężko się dodzwonić, ale angażują się w to co robią.

Pani Marta J.

Masz pytania? skontaktuj się z nami

Napisz do nas